۱۳۸۹ فروردین ۲, دوشنبه

مخارج من


حالا که من دل و روده زدگیم را برای شما تشریح کردم بگذارید مخارجم را هم بنویسم!

1- 1000 دلار اجاره. البته من در محله ای که گران قیمت است یک اطاق اجاره کردم و حمام و دستشویی جدا دارم.چونکه خانه ما به دریاچه چسبیده است اینقدر گران است اگرنه با ماهی 700 دلار می شود در شهر یک اطاق خوب پیدا کرد.2- 550 دلار قسط ماشین. البته من کار ابلهانه ای کردم که ماشین گران خریدم و یکی از دوستان ایرانی باعث شد و من را وسوسه کرد. بهرحال ماشین گران را به هیچکس توصیه نمی کنم.3- 85 دلار بیمه ماشین.4- 100 دلار تلفن موبایل.5- حدود 200 دلار سهم من از آب و برق و گاز و تلفن منزل وتلویزیون و آشغال و کوفت و زهرمار.
6- حدود 100 دلار در ماه بنزین که البته با موتور وسپا فکر کنم به 20 برسه7- 100 دلار کلاس گیتار8- حدود 400 - 500 دلار غذا. البته حدود 200 دلار خرید ماهیانه و 300 دلار هم رستوران. اگر کسی در خانه غذا بپزد خیلی ارزان می شود.9- 0 دلار خرج پوشاک10- 0 دلار خرج دکتر و دارو11- حدود 100 دلار در ماه خرید خرت و پرت برای خودم که خوشحال بشوم.حالا جمع بزنیم ببینیم که چقدر میشود.وای خدای من. شرم آور است!!! من در ماه 2735 دلار خرج می کنم و خودم هم همین الآن فهمیدم!
در صورتی که اوایل با 1500 دلار راحت زندگی می کردم. باید هر چه زودتر یک فکری به حال خودم بکنم و مخارجم را به زیر 2000 برسانمالبته من تازه بیمه درمانی را جزو مخارجم حساب نکردم!

۱۳ نظر:

 1. Zero dollar clothes LOL LOL !
  Thank you arash

  پاسخحذف
 2. سلام دوست عزیز
  بهتون تبریک میگم وبلاگ جالبی دارین
  سال خوبی رو براتون ارزو میکنم امیدوارم موفق باشین
  با ارزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز
  مرتضی

  پاسخحذف
 3. آرش جان ، بر همگان واضح و مبرهن است! که انسان تنها در یک حالت می تواند 0 دلار خرج پوشاک داشته باشد و آنهم در صورتیست که حتی لباس زیر هم نپوشد! و با توجه به این نکته ، بی دلیل نیست که دیگران ( از جمله خود من!) این قدر تمایل دارند که تو را ببینند!

  پاسخحذف
 4. مردی از سرزمین خورشید۳ فروردین ۱۳۸۹، ساعت ۷:۰۰

  good job buddy
  every one you are is not important at all that thing is important for me is your thougt and i can smell of U.S.A in your writting , keep going
  you deserve the best

  پاسخحذف
 5. aza.joon
  agha bime cheghad arzoone ! inja ye mashine 1000$ i taghriban mahi 150-200$ bayad bime dad che berese be BMW e shoma

  پاسخحذف
 6. Booz? Beer? you don't pay anything on that?

  پاسخحذف
 7. آرش چه جوری دلت میاد صفردلار خرج پوشاک کنی؟ یک روز ولخرجی هات کار دستت میده.
  حالا جدا از شوخی یعنی لباس نمی خری؟

  پاسخحذف
 8. سلام سال نو شما هم مبارک...اونقدر دیشب از خوندن وبلاگتون لذت بردم که زودی ساعت 2 نصفه شب برادرم رو هم باهاش اشنا کردم.هردو امسال لاتاری ثبت نام کردیم.هرچند من فک کنم از همونا باشم که باید برای غم و دلتنگی هی روانپزشک برم!!
  مرسی از کامنتتون و مرسی از واقعیت هایی که مینویسین.بعضیاشون از دوستانم که امریکان شنیدم و شنیدن دوباره اش با این نثر قشنگ تاییدی میشه بر باور کردن حرفاشون...خیلی ممنونم.و گودر ثبت کردمتون

  پاسخحذف
 9. سلام
  ممنونم سال نو شما هم مبارک ایشالا همیشه شاد و خوش باشید.
  در ضمن اجاره خونه در منطقه شما در آمریکا تقریبا مثل مونترال خودمونه و زیاد گرون نیست البته من متوجه نشدم شما یک همخونه خوشگل هم داشتی. اونوقت این اجاره خونه نصف سهم خودته یا باهمه. بهر حال تو مونترال تو داون تاون یک آپارتمان یک اتاق خوابه حدود 900 تا 1000 هست. قربانت

  پاسخحذف
 10. سلام به آرش عزیز
  خوبی؟ سال نو مبارک . سال خیلی خوبی برات آرزو می کنم. حکایت تو می دونی مثل چیه؟ هنرپیشه های سینما.. آدم با اون نقشهایی که اونا تو فیلمها دارند احساس نزدیکی می کنه و فکر می کنه مثلا اون آدمو سالهاست میشناسه مثلا انتظار داره تو خیابون ببینتشون اونا هم بشناسن آدمو... ولی در اصل این یک ارتباط یک طرفه است .  

  پاسخحذف
 11. دکتر جان شما فکر کنم تو زمینه کامپیوتر و نصب ویندوز کار می کنی ولی فکر کنم رشته تحصیلیت کامپیوتر نبوده می خواستم ببنم مدرک داشتی
  چون من هم فوق لیسانس دانشگاه امیرکبیر تو شیمی دارم ولی یه دره هم علاقه ندارم راهنمایی می کنی
  مثلا با مدرم میکروسافت کار هست اونجا

  ضمنا اینقدر از ماهیگیریت نگو دل من واسه ماهیها کباب میشه حداقل تور بنداز بعد ازاد کن اگه می خوای تفریج کنی

  پاسخحذف
 12. اگر کسی را یافتید که در کنار او آرامش داشتید و شاد بودید حتما ازدواج کنید

  پاسخحذف
 13. این نظر بالائی از عواقب شفافیته !!!

  پاسخحذف

لطفا اگر سوال مهاجرتی دارید به تالار گفتگوی مهاجرسرا که لینک آن در پایین وبلاگ است مراجعه نمایید.
اگر جواب کامنت ها را نمی دهم به خاطر این نیست که آدم مهمی هستم و یا کلاس می گذارم و قیافه می گیرم بلکه فقط به خاطر این است که اعتقاد دارم آنجا متعلق به خوانندگان است و بدون دخالت و تصرف من باید هر چیزی را که دلشان می خواهد بنویسند.